Vážení snoubenci, přátelé,

Svatba-M S 271Svatba-M S 286pro váš velký svatební den a hostinu máme pro vás připraveny vnitřní prostory restaurace o kapacitě cca 65 osob dále prostorný venkovní areál našeho rodinného penzionu U Zámku a samotného zámku Pluhův Žďár. Vybudovali jsme provás také obrovské kryté venkovní posezení, které je přímo stvořené pro vaše nejrůznější párty. Kdo by nechtěl strávit několik svatebních dní v zámeckém areálu, který vlastní potomek bývalého prezidenta Dr. Edvarda Beneše? Ano, Radim Beneš vás a vaše hosty vždy osobně přivítá netradičním způsobem a s úsměvem. Není také výjimkou, že vaše hosty provede zámeckými prostory s osobitým výkladem.

Dle vašich přání vám rádi na míru připravíme kompletní svatební servis včetně svatební a rautové tabule pro vás a vaše hosty. Provádíme nejenom svatby, ale i rauty k nejrůznějším příležitostem přímo na zámku!

V současné době jsme také zrekonstruovali bryčku, se kterou dle přání, vozíme novomanžele a nejenom je, ale také i jejich svatební hosty. Můžete si také objednat jízdu na koni v sedle.

Obřad může samozřejmě probíhat na vámi vybraném místě kdekoli v zámeckém areálu, ale kdo by nechtěl svatbu na zámku? Pokud je vaším přáním církevní obřad, po dohodě s vaším farářem je u nás obřad také možný. Zdejší kostel a farnost spravuje Římskokatolická farnost Kardašova Řečice, P. Mgr. Ing. Jan Špaček, www.farnost-recice.cz 

Samozřejmě je vám k dispozici také novomanželské apartmá na odděleném soukromém místě s rohovou vanou LOVE STORY a možnost ubytování vašich rodin, přátel a svatebních hostů.

svatebni veseli 21Strávíte svůj velký den v příjemném prostředí rodinného penzionu, nemusíte se nikam přemisťovat ani vaše přátele, nemusíte se tlačit s dalšími svatbami v řadě – bude to jen pro vás.

Samozřejmě nabízíme pomoc při organizaci vaší svatby, např. služby floristky - svatební kytice, kytice maminkám a družičkám, výzdoba stolů, aut, pokojů, slavnostního oblouku pro obřad, služby vizážistky a kadeřnice, svatební líčení a česání nevěsty, maminek, družiček, vytvoření zajímavých nehtíků, zajištění šatů nejen pro ženicha a nevěstu, zajištění dortů, cukroví a svatebních koláčků, zajištění odvozu historickým autem, atd.

Náš servis při obřadu:

Součástí našeho obřadního svatebního servisu, který provádíme pro vás nejenom na vybraném místě našeho rodinného zámeckého areálu a na zámku Pluhův Žďár, ale i v zámecké zahradě státního a pohádkového zámku Červená Lhota, je svatební koberec, svatební oblouk zdobený v barvách dle přání, ručně kované stojany na květiny, obřadní stůl se slavnostním přehozem, ručně kovaný svícen, ručně vyřezávané obřadní prkénko na prstýnky patinované perletí, přípitek dle výběru a dle požadovaného počtu, poctivé bukové židle s bílím potahem a mašlí, audio technika pro ozvučení obřadu a dokreslení atmosféry s vámi oblíbenou hudbou.


Naše Obec Pluhův Žďár patří pod matriční úřad, který sídlí v nedalekém městě Kardašova Řečice, kde s vámi paní matrikářka Zdeňka Bzonková ochotně vyřídí veškeré potřebné doklady, které budete k vaší svatbě potřebovat.


Telefon na matriku je: +420 384 382 302
E-mail: zdenka.bzonkova@kardasova-recice.cz

více viz: důležité informace

Virtuální prohlídka penzionu