kompletní svatební servis

Svatby U Zámku

Vážení snoubenci

Pro váš velký svatební den a hostinu máme pro vás připraveny vnitřní prostory restaurace o kapacitě až 100 osob ve velkém sále, dále prostorný venkovní areál našeho rodinného penzionu U Zámku a samotného zámku Pluhův Žďár. Vybudovali jsme pro vás také obrovské kryté venkovní posezení, které je přímo stvořené pro vaše nejrůznější párty. Na vaše výborné rauty máme další klenutý sál, kde jsme nově přistavěli netradiční dětský koutek s hračkami a barevným osvětlením. Vaše děti se snadno zabaví a vy se můžete bavit bez obav také. K tomuto sálu jsme vybudovali další stylové toalety i se sprchou a WC pro naše přátele vozíčkáře. Kdo by nechtěl strávit několik svatebních dní v zámeckém areálu, který vlastní potomek bývalého prezidenta Dr. Edvarda Beneše? Ano, Radim Beneš vás a vaše hosty vždy osobně přivítá netradičním způsobem a s úsměvem. Není také výjimkou, že vaše hosty provede zámeckými prostory s osobitým výkladem. Nově jsme pro vás vybudovali obřadní síň s netradičním vstupem pro oddávajícího a zázemí pro oddávajícího a paní matrikářku.

V letošním roce se nám podařilo celý dvůr přestavět na zámecký park s osvětlením a postupně budou po zatravnění přibývat i vodní prvky a herní prvky pro děti. Před samotným zámkem byly vybudovány kamenné cestičky. 

Vaše svatba na míru

vyzdobíme svatební stůl, pokoje i obřadní místo

Svatba dle vašich přání

Dle vašich přání vám rádi na míru připravíme kompletní svatební servis včetně svatební a rautové tabule pro vás a vaše hosty. Svatební obřad vám připravíme přímo na nádvoří zámku, kde nebudete rušeni okolím. Focení může probíhat v zámecké parku, u jezírka nebo rybníčku.

Obřad může samozřejmě probíhat na vámi vybraném místě kdekoli v zámeckém areálu, ale kdo by nechtěl svatbu na zámku? Pokud je vaším přáním církevní obřad, po dohodě s vaším farářem je u nás obřad také možný. Zdejší kostel a farnost spravuje Římskokatolická farnost Kardašova Řečice. www.farnost-recice.cz

Samozřejmě je vám k dispozici také novomanželské apartmá na odděleném soukromém místě s rohovou vanou LOVE STORY a možnost ubytování vašich rodin, přátel a svatebních hostů. Máme pro vás připraveno 29 pokojů a apartmánů o kapacitě 100 lůžek. Strávíte svůj velký den v příjemném prostředí rodinného penzionu, nemusíte nikam přemisťovat sebe ani vaše přátele, nemusíte se tlačit s dalšími svatbami v řadě – bude to jen pro vás.

Náš servis při obřadu

Samozřejmě nabízíme pomoc při organizaci vaší svatby, dodáme svatební kytice, kytice maminkám a družičkám, vyzdobíme stoly, auta, pokoje dle přání. Připravíme slavnostní bránu pro obřad a kompletní svatební servis. Zařídíme služby vizážistky a kadeřnice, svatební líčení a česání nevěsty, maminek, družiček, vytvoření zajímavých nehtíků, zajištění šatů nejen pro ženicha a nevěstu, zajištění dortů, cukroví a svatebních koláčků, zajištění odvozu historickým autem, atd.

Součástí našeho obřadního svatebního servisu, který provádíme pro vás na vybraném místě našeho rodinného zámeckého areálu a na našem zámku Pluhův Žďár, je svatební koberec, svatební brána zdobená v barvách dle přání, ručně kované stojany na květiny, obřadní stůl se slavnostním přehozem, ručně kovaný svícen, ručně vyřezávaný obřadní podnos na prstýnky patinovaný perletí, přípitek dle výběru a dle požadovaného počtu, poctivé bukové židle s bílím potahem a mašlí nebo bílé kovové s pod sedáky, audio technika JBL pro ozvučení obřadu a dokreslení atmosféry s vámi oblíbenou hudbou.