Penzion U Zámku - obchodní podmínky

platné od 1.1.2015 pro pobyt a poskytování služeb v ubytovacím zařízení Penzion U Zámku

 1. Penzion poskytuje služby pro skupiny i jednotlivce. Osoby mladší 15-ti let mohou být účastníky pouze v doprovodu osoby starší 18-ti let.
 2. Smluvní vztah mezi Zeppy s.r.o Penzion U Zámku a zákazníkem vzniká při písemné/elektronická objednávce pobytu, ve které je zákazník povinen uvést své jméno, adresu a telefonní kontakt, emailovou adresu, aby v případě jakýchkoliv událostí, změn apod. mohl penzion informovat o těchto změnách a nabídnout alternativní řešení.
 3. Po obdržení objednávky se na zákazníka vztahují podmínky dle odst. 6 těchto všeobecných obchodních podmínek.
 4. Stravování: výběr je možný z jídelního lístku. Za neodebranou stravu se peníze nevrací. (snídaně, polopenze..) Na akce mimo hotel, je možno požádat o potravinový balíček.
 5. Reklamace: služby je možno reklamovat v místě vzniku nebo na recepci penzionu.
 6. Platební podmínky: před objednaným termínem začátku pobytu je zákazník povinen uhradit zálohu na základě zaslané zálohové faktury (zálohou se dle těchto podmínek rozumí předem dohodnutá částka za ubytování minimálně 50% z celkové částky za ubytování). Doplatek za ubytování a stravu bude vyúčtován při příjezdu na pobyt. Při nástupu na objednaný termín se zákazník prokáže průkazem totožnosti a bude zapsán do knihy hostů.
 7. Storno poplatky: každý zákazník má právo od objednávky odstoupit, a to formou písemného zrušení objednávky, kterou zašle nebo osobně doručí na adresu společnosti Storno poplatky:
 • 39 dnů před obj. termínem začátku pobytu 10% z ceny ubytování
 • 30 dnů před obj. termínem začátku pobytu 40% z ceny ubytování
 • 20 dnů před obj. termínem začátku pobytu 50% z ceny ubytování
 • 14 dnů a méně před obj. termínem začátku pobytu 100% z ceny ubytování a objednaných služeb nebo rovnocenná náhrada

Tyto storno poplatky se vztahují i na rozdílný počet objednaných a skutečně obsazených lůžek.

Penzion U Zámku si vyhrazuje právo, aby v případech, které nastanou zcela mimo její vliv, mohla po dohodě se zákazníkem pobyt přemístit nebo zrušit a peníze vrátit zákazníkům. Rovněž si společnost vyhrazuje právo při zvýšení sazby DPH za služby, nebo při nepředvídaném zvýšení vstupů o více než 15%, ceny upravit. Taktéž si vyhrazujeme právo přemístění na jiné pokoje odpovídající kvality.

K dohodnutým cenám za ubytování bude vybírán poplatek z ubytovací kapacity dle sazebníku Obce Pluhův Žďár, což činí 10,- Kč za lůžko a noc. Tento poplatek bude vybírán zvláště.

Při neobsazeném lůžku bude účtován poplatek 100,- Kč za jedno lůžko v případě, že bude zákazník požadovat větší pokoj nebo apartmán pro méně osob.

Cena pobytů, poskytovaných společností-penzionem je smluvní cenou, sjednanou dohodou mezi společností-penzionem a účastníkem pobytu. Pokud jedna strana poruší sjednané podmínky další sjednaná část neplatí /např. sjednané slevy, zákazník pak platí vše a plné ceně za ubytování, užívání služeb v penzionu dle platných ceníků

Obchodní podmínky ke stažení zde

Objednávky PIZZA

ve středu, pátek, sobotu a neděli
objednávejte na tel: +420 776 856 149

supreme pizza 619133 260


jinak můžete kdykoli na záznamníku zanechat vzkaz s informacemi kdy a kam máme pizzu doručit

více informací zde

Kontakt

Pluhův Žďár 68
378 24 Pluhův Žďár 


Objednávky ubytování, svatební hostiny, společenské i firemní akce, semináře, školení

Radim Beneš
tel.: +420 602 146 699
e-mail: recepce@pluhuvzdar.cz


Denisa Líkařová
tel.: +420 728 862 099

Virtuální prohlídka

StreetView

karty

přijímáme platby platebními kartami,
platit můžete za ubytování i za občerstvení