Penzion U Zámku - kam na výlet

Lanový park Vávrovka

vavrovkaLANOVÝ PARK VÁVROVKA leží vedle stejnojmenné outdoorové základny uprostřed lesů mezi Kardašovou Řečicí a Veselím nad Lužnicí (+GPS: 49°11'20"N, 14°46'40"E). Lanové překážky jsou zavěšeny přímo na stromech v krásném přírodním prostředí.

V současné době je v korunách stromů, ve výšce 10 – 15 metrů, navázáno 20 překážek a další postupně vznikají. Je zde dostatek překážek pro průměrně i méně fyzicky zdatné, na své si určitě přijdou i vyznavači „výživnějších" atrakcí. Stále platí, že nejtěžší je dostat se nahoru, vlastní překonání překážky je většinou jednodušší, než kdo čekal a dolů to jde samo...

Faktor vzájemného jištění účastníků mezi sebou přináší možnost rozvoje vzájemné důvěry ve skupině, odpovědnosti jednotlivce vůči ostatním a pocit sounáležitosti (společný prožitek). Z pohledu zážitkové pedagogiky je lanový park ideálním místem k budování a posilování vzájemné důvěry a spolupráce. Proto je park určen především pro školy jako netradiční náplň hodin tělesné výchovy, pro školní výlety, sportovní soustředění, letní tábory, sportovní a zájmové kluby. Stejně tak rádi přivítáme i rodinné výpravy a party nadšenců.

Program je složen ze vstupní instruktáže a nácviku jištění v délce cca 35 minut a dále pak vlastního překonání Vámi zvolených překážek a to vždy v tříčlenných skupinách a pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Průměrná doba pobytu v lanovém parku se pohybuje kolem 3 hodin.

více informací zde

Objednávky PIZZA

ve středu, pátek, sobotu a neděli
objednávejte na tel: +420 776 856 149

supreme pizza 619133 260


jinak můžete kdykoli na záznamníku zanechat vzkaz s informacemi kdy a kam máme pizzu doručit

více informací zde

Kontakt

Pluhův Žďár 68
378 24 Pluhův Žďár 


Objednávky ubytování, svatební hostiny, společenské i firemní akce, semináře, školení

Radim Beneš
tel.: +420 602 146 699
e-mail: recepce@pluhuvzdar.cz


Denisa Líkařová
tel.: +420 728 862 099

Virtuální prohlídka

StreetView

karty

přijímáme platby platebními kartami,
platit můžete za ubytování i za občerstvení