Vážení snoubenci,

cenovou nabídku vám moc rádi vypracujeme po obdržení vašich všemožných přání, které jsme připraveni dle možností splnit. Nutná je osobní konzultace, abychom společně prošli prostory restaurace, zámku, ale i venkovní prostory a ubytování.

Společně se dohodneme jaké jsou naše možnosti, můžeme vám doporučit nějaké zkušenosti a osvědčené věci, které udělají velký efekt.

Vzhledem k tomu, že jsme vystavováni otázkám typu: "Prosíme o předběžné ocenění svatby, kolik se asi tak, jen zhruba, pohybuje cena na 50 lidí a nechceme nic zvláštního...", jsme nuceni neříkat v rámci objektivity cenu dopředu, ale až po osobní konzultaci a důkladném projednání všech vašich požadavků přímo na místě. Vystříháme se tak oboustranně nepříjemnostem, které mohou vzniknout vzájemným nepochopením. Proto vám budeme schopni potvrdit cenu až si budeme oboustranně zcela jisti, že je to konečná představa!

K dispozici máme pro vás připravenou stylovou restauraci s krbem a dále jsme pro vás a vaše přátele vybudovali obrovské zastřešené venkovní posezení, kde se kolem dokola ještě nechají stáhnout plachty, aby na vás večer nepofukovalo. Můžete tak venku, ale pod střechou grilovat nebo tancovat a žádný deštík vás neohrozí. V současné době dokončujeme další prostory s nádhernými křížovými klenbami, které budou jistě velice příjemné a důstojné pro vaše nejrůznější oslavy nejenom v zimních měsících, ale i v létě, kde vám bude příjemně i ve vedrech.

Děkujeme za vaši důvěru a budeme se snažit i nadále nezklamat a plnit vaše nejrůznější přání tak, aby vaše oslavy, svatební veselice, firemní akce a další, byly nezapomenutelným zážitkem na celý život.

Děkujeme za váš zájem a za pochopení.
Radim Beneš aTým Penzionu U Zámku

svatebni veseli 21