Aktualizováno: 20. červenec 2014

penizon03Vážení přátelé, návštěvníci našeho rodinného penzionu U Zámku. Před krátkým časem jsme prošli velikou přestavbou a dostavbou našeho ubytovacího zařízení.

Byla zrekonstruována jižní část, kde vznikl velice zajímavý a oddělený apartmán pro novomanžele a samozřejmě nejen pro ně, ve kterém je sociální zařízení s rohovou vanou „LOVE STORY". 

penzion02Dále jsme pro vás také dokončili v mezipatře velice zajímavý stylový společenský apartmán pro 6 osob, který je vybaven oddělenými koupelnami a kuchyňskou linkou, kde je také možné pořádat celoročně i různé akce a školení. Z prostorné chodby, kde jsou namalované obrazy a pestře namalovaná světla od naší kamarádky Věry, se vchází do jednotlivých 2 a 4 lůžkových pokojů. Čtyřlůžkové jsou vybaveny lednicí s mrazákem a ve všech jsou pak hrnečky a rychlovarné konvice. V zadním odděleném prostoru chodby je kuchyně s velkou lednicí a mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, čtyřplotýnkovou sklokeramickou deskou a základním nádobím. V tomto místě je možné také posedět a pojíst a nebo relaxovat.

Co se týče venkovních prostor, podařilo se nám za penzionem udělat houpačky se skluzavkou a šplhací tyčí, pružinové houpadlo a kolotoč. Dále jsme postavili hřiště na nohejbal a volejbal. V přízemí je pak v prostoru chodby k dispozici stůl na stolní tenis.